Zaznacz stronę
Apartamenty Portowe
Plac Wolności 9, Mikołajki

Apartamenty Portowe Mikołajki, zlokalizowane w ścisłym centrum Mikołajek, a jednocześnie nad samym jeziorem, stanowią doskonałą bazę wypadową do okolicznych atrakcji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się porty (sprawdź: czarter jachtów), restauracje, tawerny oraz wiele innych atrakcji. Apartamenty Portowe to znakomite miejsce do relaksu i wypoczynku. Aby pobyt był jeszcze przyjemniejszy zadbaliśmy o wysoki standard oferowanych apartamentów.

 
REZERWUJ ONLINE

Mikołajki Apartamenty Portowe

Mikołajki, Plac Wolności 9
87 421 55 07

Apartament Standard 2-osobowy

Nasze apartamenty 2-osobowe w Mikołajkach to idealny wybór dla par. Tu zapierające dech w piersiach wschody i zachody słońca nad jeziorem obejrzycie wprost z okien swojego pokoju. Dodatkową atrakcję stanowi widok na port i wioskę żeglarską. Apartamenty portowe w Mikołajkach w wariancie 2-osobowym to również estetyczne wnętrza o wysokim standardzie wykończenia, profesjonalna obsługa, oraz bezpośrednia bliskość znakomitych restauracji , klubów i tawern. Przyjedź i rozkochaj się w Mikołajkach!

Apartament 4-osobowy

Podróżujesz z grupą przyjaciół? A może szukasz wygodnego apartamentu w Mikołajkach na rodzinny wypad? Właśnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy przestronne czteroosobowe apartamenty. Wygodne łóżka, wysoki standard, funkcjonalna kuchnia, oraz bardzo dogodna lokalizacja czynią z nich znakomitą bazę wypadową, oraz miejsce odpoczynku po całodziennych wojażach. Odwiedź Apartamenty Portowe Mikołajki także wtedy gdy organizujesz wyjazdy integracyjne na Mazury!

Apartament dwupoziomowy

Apartamenty Portowe Mikołajki przygotowały również coś dla osób nie lubiących chodzić na kompromisy, nawet podróżując w większej grupie. Apartament dwupoziomowy to wyjątkowo przestronne miejsce, w którym z pewnością poczujecie się jak w domu, a także zregenerujecie siły po „trudach” urlopowania w malowniczych Mikołajkach. A wszystko w bezpośredniej bliskości Wioski Żeglarskiej Mikołajki oraz centrum miasteczka.

Czy wiesz, że…

Mikołajki Apartamenty Portowe

Mikołajki, Plac Wolności 9
87 421 55 07