Zaznacz stronę

Przed nami kolejny, długi, tym razem majowo-czerwcowy weekend – weekend Boże Ciało i Dzień Dziecka. Oczywiście wiecie, gdzie i z kim go spędzić – Mikołajki, Wioska Żeglarska dla spragnionych intensywnych wrażeń i aktywnego wypoczynku lub Stare Sady Port & Chillout dla potrzebujących chwili spokoju, relaksu i wyciszenia.

 

Weekend Bożego Ciała i Dzień Dziecka

W Wiosce Żeglarskiej atrakcji, jak zawsze, nie zabraknie.

  • 31 maja wieczorem zapraszamy na imprezę w rytmach disco.
  • 1 czerwca – Dzień Dziecka i pojawią się u nas piraci… Spokojnie, będą to piraci przyjaźni Waszym pociechom – zabawom nie będzie końca, w programie m.in.: malowanie wielkoformatowe, malowanie twarzy, modelowanie balonów, tańce integracyjne, piniata ze słodkościami, wielkie bańki mydlane, konkursy z nagrodami. Uśmiechy na buziach maluchów gwarantowane! Wieczorem coś dla wszystkich – koncert Zespołu Korzuh.
  • 2 czerwca zaczynamy kolejne zmagania w ramach Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2018 – II Regaty Eliminacyjne.
  • Zakończenie i rozstrzygnięcie Regat – 3 czerwca.
  • Poza tym 2 czerwca znów w Wiosce Żeglarskiej zagra DJ.

Jak zawsze czekamy na Was – sprawdzajcie nasz profil FB – tam znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące zbliżających się imprez. Do zobaczenia!

*Sprawdź, jak zorganizować wyjazdy firmowe na Mazury, które noclegi w Mikołajkach zamówić oraz jak wygląda wynajem jachtów Mazury