Zaznacz stronę

Najlepsze imprezy i koncerty na Mazurach

W nadchodzącym sezonie przygotowaliśmy, jak co roku, wiele atrakcji kulturalnych. W maju oraz czerwcu w każdy piątek i sobotę zapraszamy do Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach na koncerty na żywo. Wieczorami rozbrzmiewać będzie muzyka szantowa, a także największe zagraniczne i polskie przeboje.

Dzień Dziecka na Mazurach

Już 1 czerwca Wioskę Żeglarską opanują piraci, a wszystko za sprawą obchodów Dnia Dziecka. Na naszych najmłodszych Gości będą czekać różnorodne atrakcje i eventy przygotowane przez piratów. Zapraszamy wszystkie pociechy małe i duże!

Animacje dla dzieci, koncerty dla wszystkich

W wakacje (w lipcu i sierpniu) też nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych miłośników Mikołajek i Wioski Żeglarskiej. W każdą środę od godz. 17 zapraszamy na Pirackie Animacje dla Dzieci pod przewodem znanego korsarza Mirka KOVALA Kowalewskiego – będzie wspólne śpiewanie, malowanie i konkursy z nagrodami. Ahoj przygodo!

Gdy zmęczone pociechy udadzą się na zasłużony wypoczynek, KOVAL zagra szantowe przeboje dla dużych piratów 😉 Bądźcie z nami w każdą środę!

 

Tak było w tamtym roku…

 

Tradycyjnie w okresie wakacyjnym zapraszamy na codzienne koncerty na żywo, które odbywać się będą na legendarnej scenie Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach. Po wieczornych koncertach stery w Wiosce Żeglarskiej przejmie DJ, który serwować będzie najbardziej znane i lubiane hity do tańca.

W te wakacje obok muzycznych klimatów, zapewnimy Wam sporą dawkę humoru. W każdy wtorek zapraszamy do nowej Tawerny Żagiel na StandUp Show. Najlepsi komicy zadbają o Wasze dobre humory!

W każdy wtorek i czwartek zapraszamy także do restauracji „Sielawa” w Mikołajkach, gdzie naszym Gościom umilać czas będzie muzyka na żywo – znany i lubiany Piotr ze skrzypcami i zespół Grodno Jazz.


Stare Sady Port & Chillout Rooms

Podczas tegorocznych wakacji nie zapomnimy także o wszystkich naszych Gościach, którzy odwiedzą nasz klimatyczny obiekt „Stare Sady Port & Chillout Rooms” położony malowniczo nad jeziorem Tałty. W każdy środowy i piątkowy wieczór odbywać się będą koncerty, które pozwolą błogo spędzić czas nad jeziorem Tałty.

Bądźcie z nami!