Zaznacz stronę

Gwarancja udanych wyjazdów integracyjnych na Mazurach

Wyjazdy grupowe z najpiękniejszymi portami Mazur do Twojej dyspozycji

Najpiękniejsze porty Mazur do Twojej dyspozycji

Dysponujemy pełnym zapleczem – sprzętem wodnym, noclegami, gastronomią i doświadczoną ekipą.

Zrealizujemy każdy, najbardziej szalony pomysł. Wszystko w terminach i cenach dostosowanych do Twoich potrzeb!

Najpiękniejsze porty Warmii i Mazur są na wyciągnięcie ręki. Dysponujemy pełnym zapleczem, na które składają się: sprzęt wodny, noclegi, gastronomia oraz doświadczona ekipa. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej szalony pomysł. Wszystko w terminach oraz korzystnych cenach dostosowanych do indywidualnych potrzeb! Warmia i Mazury to piękny region Polski, który chętnie wybierany jest na wakacyjny wypoczynek. W Krainie Tysiąca Jezior można spędzić beztroskie chwile w gronie przyjaciół oraz rodziny, a także zorganizować imprezy firmowe, konferencje czy szkolenia. Wyjazdy grupowe są wyjątkowo ważne podczas budowania odpowiednich relacji pomiędzy pracownikami a pracodawcami, jak również samymi pracownikami. Bez wątpienia sprzyjają temu piękne widoki, świeże powietrze oraz czyste niebo. Malownicze lasy oraz jeziora sprawiają, że Mazury są doceniane przez osoby pragnące zorganizować tutaj wszelkiego rodzaju eventy. Jednym z najbardziej znanych miast na Mazurach są Mikołajki - uwielbiane przez turystów oraz osoby planujące wyjazdy integracyjne. Miasteczko słynie z oferowania przybyłym do niego osobom komfortowych i atrakcyjnych cenowo noclegów, doskonałej gastronomii, która niewątpliwie zachwyci każdego miłośnika dobrej kuchni, pięknych portów oraz ciekawych miejsc wartych zobaczenia. To właśnie tutaj będzie mógł zostać zrealizowany każdy, nawet nietuzinkowy pomysł. Zapewniamy korzystne ceny, które obejmują nie tylko noclegi, ale także organizację imprez o charakterze integracyjnym. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane ofertą do bliższego poznania naszych możliwości. Mazury to niezwykły region - wprost idealny na wyjazdy firmowe. Nie brakuje tutaj wartych zobaczenia terenów oraz licznych możliwości, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb wszystkich odwiedzających. Wyjazdy grupowe do Mikołajek na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób i na długo pozostaną w ich pamięci.

miejsc noclegowych

jachtów żaglowych

miejsc portowych

eventów rocznie

Wyzwanie wody na Mazurach

Znudziły Cię sztampowe wyjazdy firmowe? Masz już dość przeciągania liny i nudnego paintballa? Nic nie zmotywuje tak, jak prawdziwe wyzwanie wody na Mazurach!

Na wodzie wszyscy stają się równi – zwycięstwo wymaga współpracy, zaufania i polegania na sobie. Jeden rejs integruje ludzi w sprawny team, bez względu na płeć, wiek i zajmowane stanowisko. Rejs incentive to team building w czasie rzeczywistym, a radość z dopłynięcia do mety przebija wszystkie kursy razem wzięte.

Regaty firmowe (jachty kabinowe)

Ludzie + woda + rywalizacja to gotowy przepis na wyjście z firmowej rutyny. Po wejściu na pokład, znudzeni pracownicy zamieniają się w zgrany team nastawiony na zwycięstwo.

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich będzie PRZEŁOMEM w życiu Twojej firmy. Zapewniamy skipperów, którzy służą doświadczeniem, wciągają załogę do wspólnej pracy oraz czuwają nad bezpieczeństwem.
W latach 2012-2018 zorganizowaliśmy ponad 500 imprez, w których udział wzięło ponad 14.000 osób.

Regaty firmowe (klasa Omega)

Na wodzie wszyscy stają się równi – zwycięstwo wymaga współpracy, zaufania i polegania na sobie. Jeden rejs integruje ludzi w sprawny team, bez względu na płeć, wiek i zajmowane stanowisko, a radość z dopłynięcia do mety przebija wszystkie kursy razem wzięte. Nasze Omegi są do dyspozycji Twojego teamu.

Adrenalina na Mazurach

Jachty

Słońce, woda, wiatr we włosach… Żeglowanie to przygoda, której nigdy nie zapomnisz.

Kajaki

Świetna rozrywka dla osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z wodą i naturą.

Motorówki

Jeśli lubisz komfort i adrenalinę to jest coś dla Ciebie. Szybko dotrzesz do każdego portu.

Wakeboard

Spróbuj wodnej akrobatyki za motorówką. Uwolnij wrażenia, których nigdy nie zapomnisz.

Skutery

Jeśli marzą Ci się wodne wyścigi i nie boisz się ryzyka to jest sport dla Ciebie. Nie czekaj – zaszalej!

Rowery

Nie ma piękniejszych tras rowerowych niż okoliczne dukty leśne i ścieżki brzegiem jezior.

Fly board

Hydro-odrzutowe szaleństwo dla odważnych, którzy nie boją się wyzwań i wielkich przygód.

Chill out

Odpocznij z dobrą książką lub drinkiem na hamaku w cichym Porcie Chillout Pod Jabłoniami.

It's party time!

A po rejsie nie ma mowy o spaniu! Mikołajki słyną z wielu niepowtarzalnych okazji do zabawy – Rajd Polski, Dni Mikołajek z Festiwalem Kulinarnym i koncertami, Festiwal Szantowy oraz codzienne imprezy i występy artystów przyciągają tłumy. To okazja do wspólnej zabawy i integracji przy kuflu piwa i przepysznymi
regionalnymi potrawami.

Incentive na wodzie

Najczęściej wybierana forma team buildingu obok regat. Do Twojej dyspozycji są skutery, flyboardy, wakeboard, windesurfing, narty wodne, nurkowanie… Tu ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Dzięki stałej współpracy z firmami eventowymi i innymi armatorami jesteśmy w stanie przygotować imprezę Twoich marzeń.