Zaznacz stronę

Imprezy firmowe na Mazurach

Wyjazdy grupowe z najpiękniejszymi portami Mazur do Twojej dyspozycji

Najpiękniejsze porty Mazur do Twojej dyspozycji

Dysponujemy pełnym zapleczem – sprzętem wodnym, noclegami, gastronomią i doświadczoną ekipą.

Zrealizujemy każdy, najbardziej szalony pomysł. Wszystko w terminach i cenach dostosowanych do Twoich potrzeb!

Mazury to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek, spędzenie beztroskich chwil w gronie rodziny oraz przyjaciół, ale także zorganizowanie imprezy firmowej. Wyjazdy grupowe są niezwykle istotne podczas budowania pozytywnych relacji pomiędzy pracownikami, jak również pomiędzy pracownikami a pracodawcami. Świeże powietrze, najpiękniejsze w Polsce jeziora, malownicze lasy oraz czyste niebo sprawiają, że Mazury są wybierane przez wiele osób pragnących zorganizować różnego rodzaju szkolenia oraz konferencje. Mikołajki są jednym z najchętniej wybieranych miejsc na Warmii i Mazurach przez turystów, jak również osoby planujące wyjazdy integracyjne. W pełni komfortowe noclegi, doskonała gastronomia, która z pewnością poruszy kubki smakowe każdego miłośnika dobrej kuchni, piękne porty oraz niezliczona ilość ciekawych miejsc to właśnie to, z czego słyniemy. Tutaj będą Państwo mogli zrealizować każdy, nawet najbardziej szalony pomysł. Proponujemy atrakcyjne ceny obejmujące nie tylko noclegi, ale również organizację imprez integracyjnych. Zainteresowani? Zapraszamy do poznania nas bliżej. Mazury to niezwykły region Polski, który obfituje nie tylko w piękne tereny oraz miejsca warte zobaczenia, ale także w wiele różnorodnych możliwości idealnie dostosowanych do potrzeb odwiedzających osób. Imprezy firmowe w znanej i cenionej na całym świecie miejscowości Mikołajki na pewno sprostają również Państwa wymaganiom, a co za tym idzie zapewnią doskonałą, na długo pozostającą w pamięci zabawę.

miejsc noclegowych

jachtów żaglowych

miejsc portowych

eventów rocznie
Wyzwanie wody na Mazurach

Znudziły Cię sztampowe wyjazdy firmowe? Masz już dość przeciągania liny i nudnego paintballa? Nic nie zmotywuje tak, jak prawdziwe wyzwanie wody na Mazurach!

Na wodzie wszyscy stają się równi – zwycięstwo wymaga współpracy, zaufania i polegania na sobie. Jeden rejs integruje ludzi w sprawny team, bez względu na płeć, wiek i zajmowane stanowisko. Rejs incentive to team building w czasie rzeczywistym, a radość z dopłynięcia do mety przebija wszystkie kursy razem wzięte.

Regaty firmowe

Ludzie + woda + rywalizacja to gotowy przepis na wyjście z firmowej rutyny. Po wejściu na pokład, znudzeni pracownicy zamieniają się w zgrany team nastawiony na zwycięstwo.

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich będzie PRZEŁOMEM w życiu Twojej firmy. Zapewniamy skipperów, którzy służą doświadczeniem, wciągają załogę do wspólnej pracy oraz czuwają nad bezpieczeństwem.
W latach 2012-2017 zorganizowaliśmy ponad 300 imprez, w których udział wzięło ponad 12.000 osób.

Adrenalina na Mazurach
Jachty

Słońce, woda, wiatr we włosach… Żeglowanie to przygoda, której nigdy nie zapomnisz.

Kajaki

Świetna rozrywka dla osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z wodą i naturą.

Motorówki

Jeśli lubisz komfort i adrenalinę to jest coś dla Ciebie. Szybko dotrzesz do każdego portu.

Wakeboard

Spróbuj wodnej akrobatyki za motorówką. Uwolnij wrażenia, których nigdy nie zapomnisz.

Skutery

Jeśli marzą Ci się wodne wyścigi i nie boisz się ryzyka to jest sport dla Ciebie. Nie czekaj – zaszalej!

Rowery

Nie ma piękniejszych tras rowerowych niż okoliczne dukty leśne i ścieżki brzegiem jezior.

Fly board

Hydro-odrzutowe szaleństwo dla odważnych, którzy nie boją się wyzwań i wielkich przygód.

Chill out

Odpocznij z dobrą książką lub drinkiem na hamaku w cichym Porcie Chillout Pod Jabłoniami.

It's party time!

A po rejsie nie ma mowy o spaniu! Mikołajki słyną z wielu niepowtarzalnych okazji do zabawy – Rajd Polski, Dni Mikołajek z Festiwalem Kulinarnym i koncertami, Festiwal Szantowy oraz codzienne imprezy i występy artystów przyciągają tłumy. To okazja do wspólnej zabawy i integracji przy kuflu piwa i przepysznymi
regionalnymi potrawami.

Incentive na wodzie

Najczęściej wybierana forma team buildingu obok regat. Do Twojej dyspozycji są skutery, flyboardy, wakeboard, windesurfing, narty wodne, nurkowanie… Tu ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Dzięki stałej współpracy z firmami eventowymi i innymi armatorami jesteśmy w stanie przygotować imprezę Twoich marzeń.