Zaznacz stronę

Jesień i zima to doskonały moment na wypoczynek na Mazurach. Piękne krajobrazy, spokojne i kameralne otoczenie, a także nadchodzące dni wolne i święta skłaniają do wyjazdu. Warto poszukać najciekawszych ofert, które pozwolą spędzić miło czas i odpocząć.

Pakiety First Minute Mikołajki

Mazurska jesień

Kolorowe liście, mgła unosząca się nad jeziorem, wieczory z grzanym winem w restauracji – tak może wyglądać jesienny i zimowy wypoczynek na Mazurach. Komfortowe noclegi czy śniadania w Restauracji Nóż w Wodzie pozwolą się zrelaksować i nabrać sił. Dodatkowo w ramach pakietu goście otrzymają voucher kwotowy do restauracji Nóż w Wodzie, dzięki czemu będą mogli spróbować wyjątkowych dań przygotowywanych w duchu slow food.

Rodzinne Boże Narodzenie

Pakiety First Minute Mikołajki

Rodzinne, kameralne święta w mazurskiej atmosferze – to świetny pomysł na Boże Narodzenie. W Restauracji Nóż w Wodzie przygotowana zostanie kolacja wigilijna z tradycyjnymi potrawami. Piękne świąteczne dekoracje, choinka  i wizyta świętego Mikołaja nadadzą wieczorowi wyjątkowego charakteru. Na najmłodszych czekał będzie animator oraz moc świątecznych atrakcji, a wśród nich między innymi dekorowanie pierników czy przygotowywanie ozdób.  W pierwszy dzień świąt goście zaproszeni zostaną na ognisko, które odbędzie się w niewielkiej miejscowości Stare Sady. Poza tym w ramach pakietu istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu i późniejszego wyjazdu. W restauracji natomiast przygotowany zostanie bufet słodki. Goście pragnący dłużej odpocząć w Kurorcie Kameralnym będą mogli skorzystać z najlepszej oferty.

Sylwester

Pakiety First Minute Mikołajki

Rok 1922, wielka miłość, piękna muzyka, ciekawa moda…Tak wyglądał świat lat 20 ubiegłego stulecia, kiedy toczyła się akcja książki i filmu “Wielki Gatsby”. Równo sto lat później zapraszamy na niezwykłego Sylwestra nim inspirowanego. Goście Kurortu Kameralnego zostaną zaproszeni do Tawerny Żagiel na wyjątkowe przywitanie Nowego Roku. Ponadto w ramach pakietu, oprócz komfortowych noclegów i pysznych śniadań, przygotowana zostanie obiadokolacja. Na najmłodszych gości natomiast czekać będzie animator. Goście będą mieli także możliwość wcześniejszego przyjazdu i późniejszego wyjazdu.