Zaznacz stronę

Niech lato trwa jak najdłużej! Słońce, opalenizna, ciepła woda i beztroski czas wylegiwania się na świeżym powietrzu… Słowem wakacje. Niestety dni są coraz krótsze i chłodniejsze, szybciej zapada zmrok, a na drzewach pojawiają się żółte liście. Nadchodzi jesień na Mazurach.

Jesienny wypoczynek na Mazurach

Czy to przekreśla możliwość wypoczynku? Oczywiście, że nie! Mazury jesienią to wspaniały pomysł na wypad poza miasto.
Zarówno w samych Mikołajkach, jak i na otaczających je jeziorach jest dużo spokojniej. Przyciąga to wszystkich wielbicieli ciszy – turystów gustujących w długich spacerach brzegiem jeziora, wędkarzy i grzybiarzy pragnących korzystać z dobrodziejstw natury. Podobnie żeglarzy, dla których pływanie jachtem w cieplejszym stroju nie stanowi problemu. Mało tego, jest świadomym wyzwaniem i mierzeniem się z przyrodą, która nie zawsze jest łaskawa. Zamglone o poranku lasy i jeziora wyglądają naprawdę pięknie! W gronie bliskich warto cieszyć się cudowną, mazurską przyrodą. W dodatku, o czarter jachtów na Mazurach o tej porze roku jest łatwiej niż w lecie: jest większa dostępność, a i ceny należą do łaskawszych.

 

 

Rodzina na Mazurach

Mimo, że rozpoczął się rok szkolny, nad brzegami jezior ciągle widać rodziny z dziećmi, dla których właśnie wrzesień jest czasem wytchnienia. Szkoła poczeka, a piękno polskiej przyrody jesienią pozwoli Wam cieszyć się ze wspólnego wypoczynku.

Biznesowe konferencje i eventy

Koniec wakacji to znak dla wszystkich firm, że warto dla swoich pracowników lub kontrahentów zorganizować event, szkolenia, konferencje. Najwięcej regat odbywa się właśnie po sezonie. A doskonałym dodatkiem do szkolenia lub konferencji jest rekreacyjne pływanie jachtem, wieczorna, uroczysta kolacja lub ognisko nad brzegiem jeziora – zarówno w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki, jak i Starych Sadach Port&Chillout. Nie bez powodu imprezy firmowe na Mazurach cieszą się dużą popularnością wśród małych i dużych firm.

Jesienna promocja w apartamentach

Wielu turystów przyjeżdża na Mazury po sezonie wiedząc, że mogą liczyć na niższe ceny czarter jachtów oraz noclegi można zakupić w super atrakcyjnych cenach. My również wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom przyjeżdżających do nas Gości. We wrześniu Apartamenty Portowe oferujemy w wysoko obniżonej cenie – już od 75 złotych / dobę / od osoby!

Nie czekaj i Ty – dopóki pogoda sprzyja, przyjeżdżaj do nas!

Pamiętaj: Mikołajki po sezonie – piękne, spokojne… i dużo taniej!