Zaznacz stronę

Mikołajki – niewielkie, ale znane każdemu miasto, położone w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, nad Jeziorem Mikołajskim. Dlaczego znane? Mikołajki i okolice oferują wszystkim odwiedzającym liczne atrakcje związane z przebywaniem na łonie natury. Ale nie tylko malownicze widoki i nieskazitelnie czyste powietrze przyciągają tutaj turystów. Warto nas odwiedzić ze względu na rozbudowaną ofertę imprez. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaczynamy już w kwietniu, rozkręcamy się… i w wakacje zapewniamy codzienną porcję rozrywki! Rozrywki na najwyższym poziomie, dla małych i dużych, dla młodszych i tych starszych, jednym słowem – dla wszystkich! Świetne koncerty, taneczne wieczory z DJ-em, festiwale szantowe dla fanów muzyki żeglarskiej, niezapomniane dla uczestników i podziwiających z lądu regaty oraz plenery malarskie dla wielbicieli sztuki – w Mikołajkach nie ma czasu na nudę!

Nasz kalendarz imprez jest wypełniony po brzegi – koniecznie śledźcie nas na fb: Wioska Żeglarska Mikołajki, a żadne wydarzenie Was nie ominie!