Zaznacz stronę
Kamienica Portowa
Mikołajki

Kamienica Portowa w Mikołajkach przyjmie pierwszych Gości już 29 kwietnia w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pokojach z widokiem na jezioro. Jednym z głównych walorów nowego obiektu jest jego lokalizacja. Kamienica Portowa powstaje na rogu jednej z uliczek łączących centrum miasta z promenadą jeziora Mikołajskiego, w sąsiedztwie Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach. W bliskiej odległości znajdują się liczne restauracje ze zróżnicowanym menu:

  • Restauracja „City”
  • Tawerna „Pod złamanym Pagajem”
  • Tawerna „Żagiel”
  • Restauracja i pizzeria “Lady Mary”

Podążając za trendem ekologicznym, Kamienica Portowa działać będzie z troską o środowisko naturalne: materiały budowlane, farby do wnętrz, tkaniny i elementy wyposażenia będą ekologiczne. Obiekt korzystał będzie wyłącznie z ekologicznych środków czyszczących i piorących. Naszym wyzwaniem jest również oszczędność wody, w Kamienicy Portowej zamontujemy w tym celu specjalną armaturę. Obiekt wyposażony będzie także w energooszczędne żarówki oraz „inteligentną” klimatyzację, uruchamiającą się w momencie, gdy w pomieszczeniu panować będą określone warunki. Dodatkowo klimatyzacja ogrzewać będzie również wodę przy pomocy ciepła uzyskanego podczas pracy.

Świadomość ekologiczna i koncepcja zrównoważonego hotelarstwa są zakorzenione w założeniach Kamienicy Portowej. Podczas wakacji na Mazurach dbaj z nami o środowisko naturalne!

Kamienica Portowa to doskonałe miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek, jak również wyjazd integracyjny.

Mikołajki Apartamenty Portowe

Mikołajki, Plac Wolności 9
87 421 55 07
Czy wiesz, że…

Mikołajki Apartamenty Portowe

Mikołajki, Plac Wolności 9
87 421 55 07