Zaznacz stronę

Keja rezydencka / Resident’s Club 2022

Keja rezydencka

Wiemy jak ważne są dla Was wasze jachty. Znamy doskonale to uczucie niepewności gdy po ciężkim tygodniu powracacie do miejsca cumowania, niepewni w jakim stanie zastaniecie swoją ukochaną łajbę. Aby oszczędzić Wam  tych nieprzyjemnych emocji przygotowaliśmy dla Was specjalna ofertę. Keja rezydencka w Mikołajkach nie tylko pozwoli zapomnieć o martwieniu się o stan swojego wodnego domu, ale i eliminuje praktycznie do zero ryzyko uszkodzeń i wizyt “niechcianych gości”. Członkostwo w Residents Club to nie jedynie gwarancja bezpieczeństwa waszej łajby. To także liczne udogodnienia i rabaty na wszystkie usługi oferowane przez grupę Amax i punkty partnerskie zlokalizowane w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki.

Keja rezydencka – luksusowe miejsce dla Twojego jachtu

Keja rezydencka jachty Mikołajki

Wykupienie kei rezydenckiej w Mikołajkach daje dostęp do zarezerwowanego miejsca przy samej kei, do którego dostęp umożliwi karta magnetyczna. Dzięki temu nikt poza wami nie ma możliwości postawienia stopy na pokładzie waszego jachtu. Chcecie mieć łajbę cały czas na oku? Nic prostszego! Członkowie Residents Club mają stały podgląd swojej kei za pośrednictwem kamery z widokiem online. Poza tym nasi rezydenci mogą liczyć obsługę, oraz pomoc ze strony naszych bosmanów. Co więcej otrzymacie również możliwość cumowania w naszym drugim porcie “Pod Jabłoniami” w Starych Sadach.

Keja rezydencka

To jeszcze nie wszystko! Wraz Keją Rezydencką otrzymacie dostęp do prywatnej toalety VIP oraz pralki. Prawo do nielimitowanego poboru prądu i wody, a także zabezpieczona sieć wifi są u nas standardem. Docenicie zapewne również możliwość  korzystania z naszego slipu – tu również nie ma limitów. Keja rezydencka uprawnia również do darmowego postoju (do 5h) w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki, oraz naszym porcie w Starych Sadach

Rezydenci płacą mniej !

Keja Rezydencka Mikołajki Mazury

Keja rezydencka w Mikołajkach to również drzwi do wielu atrakcyjnych zniżek dostępnych z naszą kartą VIP. Gdy już zacumujesz swój jacht w swojej prywatnej kei możesz udać się na zakupy w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki i naszych punktach partnerski. A konkretnie, otrzymasz 10% zniżki w naszych restauracjach:

Ponadto otrzymasz rabat również w luksusowych butikach:

Mniej zapłacisz także za  usługi szkutnicze wykonywane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów podczas zimowania jachtu w Mikołajkach.