Zaznacz stronę

Majówka w Mikołajkach apartament nad jeziorem Kamienica Portowa

 

Na ten wyjątkowy okres większość osób czeka z utęsknieniem przez cały rok – majówka. Wszyscy chcielibyśmy dany nam czas wykorzystać optymalnie, najlepiej łapiąc oddech gdzieś z dala od miasta i spraw codziennych. W Polsce nie ma chyba drugiego takiego miejsca. Tutaj na hasło: „weekend majowy”, każdy widzi przed oczami, błękit nieba, lazur jezior i cichy szum lasów, połączony z trelim śpiewem ptaków. Mazury, a konkretniej ich letnia stolica czyli Mikołajki, mają do zaoferowanie niezwykle bogate zaplecze hotelarsko-gastronomiczne. W tym roku do grona najznamienitszych obiektów dołączyła ECO Kamienica Portowa, czyli niezwykłe apartamenty tuż nad jeziorem. W swoich założeniach ECO Kamienica Portowa, od samego początku zakorzenioną ma świadomość ekologiczną oraz koncepcję zrównoważonego hotelarstwa. Oznacza to ni mniej nic więcej, tylko wspólną troskę o środowisko w którym żyjemy. Warto wybierając właściwy obiekt na weekend majowy, wyszukać apartamenty ekologiczne, stawiające na przyjazne turystom i naturze rozwiązania w rozsądnej cenie.

Dlaczego Goście wybierają ECO Apartamenty?

Majówka, Apartament z widokiem na jezioro Mazury Mikołajki

 

Powodów jest wiele. Coraz więcej osób uświadamia sobie, jak ważne są małe kroki prowadzące do większej troski o naszą planetę. Koncepcja zrównoważonego hotelu przejawia się zwłaszcza w umiejętnym oszczędzaniu wody przy użyciu specjalistycznej armatury. Ponadto również w utylizacji żywności w zgodzie z naturą czy korzystaniu z ekologicznych środków piorących. Wszystkie te założenia, z rozmachem realizowane są w zupełnie nowym obiekcie na turystycznej mapie Mikołajek. ECO Kamienica Portowa otwiera swe podwoje w długi weekend, czyli okres na który potocznie zwykło się mówić „Majówka”. Zapraszamy wszystkich tych, którym bliska jest idea rozwiązań ekologicznych. Ale czekamy z wielką nadzieją również na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki i rozbudzają w sobie świadomość troski o środowisko naturalne. Weekend majowy to znakomity czas, aby poznać “nowe” – ECO Kamienica Portowa z wielką przyjemnością przybliży Wam swoje największe walory. Z chęcią zaprezentujemy i wskażemy miejsca w Mikołajkach, które warto odwiedzić ze względu na szczególną ich dbałość o ekologię.

Majówka w Mikołajkach czyli ECO przygoda

Jeżeli zdecydujecie się spędzić weekend majowy w ECO Kamienicy Portowej w Mikołajkach, to dokonacie najlepszego wyboru. Tutaj przywita Was poranny świergot ptaków, delikatny szum lasów oraz niebiański lazur jeziora, o którym powstawały i wciąż powstają piosenki. Mazury i Mikołajki przeniosą Was wraz z nowym obiektem w zupełnie inny wymiar. Poranna kawa z widokiem na Jezioro Mikołajskie, lekki powiew wiatru we włosach i zapach wody unoszący się nad promenadą to scenariusz, który warty jest grzechu. ECO Kamienica Portowa usytuowana jest wprost idealnie. Z jednej strony otrzymujecie dostęp do promenady na której znajduje się Wioska Żeglarska.  To wręcz ogrom atrakcji gastronomicznych, sportowych, muzycznych oraz żeglarskich. Kierunek przeciwny natomiast, zawiedzie Was przez wąskie uliczki wprost do samego centrum Mikołajek. Wystarczy zaledwie kilka minut.

To tu właśnie historia i tradycja łączą się w spektakularny sposób z folklorem i etosem tego miasta. Rzeczywistość zaś, nieustannie nęcić Was będzie modnymi i stylowymi restauracjami z wyszukaną kuchnią, kafejkami, barami oraz mnóstwem małych sklepików czy butików. Majówka to czas, który możecie znakomicie połączyć z pobytem w ECO Kamienicy Portowej oraz wypadami na pobliskie szlaki turystyczne takie jak: Jezioro Mokre, Puszcza Piska, Rezerwat „Królewska Sosna” czy Leśniczówka „Pranie” z muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Jedno jest pewne: stawiając na apartamenty i hotele, które działają z troską o środowisko naturalne, dbamy o nie wszyscy wspólnie. Zapraszamy Was zatem do nowego obiektu w Mikołajkach. Niech ta majówka 2022 odbędzie się w niezwykłym stylu „ECO”.