Zaznacz stronę

Majówka w Mikołajkach! W tym roku wyjątkowo dłuuuga, a mimo to atrakcji nie zabraknie! Wszystko, czego oczekujesz na Mazurach oraz to, czego się nie spodziewasz! Do nas warto przyjechać, zobaczyć i wziąć udział we wszystkich niecodziennych wydarzeniach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Zapraszamy do Wioski Żeglarskiej, w której z każdym dniem robi się bardziej żółto i niebiesko, a to za sprawą radia RMF FM, które jak przed rokiem jest naszym patronem medialnym. Będzie się działo, słuchajcie radia, by być na bieżąco!

 

Majówka w Mikołajkach koncertowo i…

Już 28 kwietnia Wielkie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego. Pierwsze regaty Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2018, a po nich o godzinie 17-stej uroczystość otwarcia z podniesieniem bandery Polskiego Związku Żeglarskiego. Na zakończenie dnia koncert zespołu szantowego Shantaż. 29 kwietnia drugi dzień zmagań regatowych. Tak, jak w sobotę 28 kwietnia, będziecie mogli spotkać w Wiosce Żeglarskiej ekipę RMF FM.

Od 1 do 5 maja jeszcze więcej atrakcji: na Rynku Mikołajek będzie można skorzystać z darmowej wypożyczalni rowerów lub szkoły instruktorów Nordic Walking. Zapraszamy do strefy rękodzieła, na dzieci czeka bogata oferta animacji! Co jeszcze? Strefa kulinarna, strefa pierwszej pomocy z pokazami służb ratowniczych, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa…

  • 1 maja zapraszamy na kameralny koncert Krzysztofa Magnuskiego – do jednej z naszych restauracji.
  • 2 maja ponownie zagra dla Was Shantaż Duo.
  • 4 maja o godzinie 10-tej z Rynku wystartuje Rajd Rowerowy „Szlakiem Łabędzia Niemego” (rowery we własnym zakresie), a wieczorem dwa koncerty – „5 lat zespołu Blues For Cash” lub – w Wiosce Żeglarskiej: Krzysztofa Magnuskiego.

Na zakończenie majówki – w sobotę 5 maja koncert szantowy Mirosława „Kowala” Kowalewskiego, koncert zespołu Sznapss i zabawa do białego rana przy muzyce DJ-a w Wiosce Żeglarskiej.
Gorąco zapraszamy! My damy radę, a Wy?

 

*sprawdź, jak mogą wyglądać wyjazdy integracyjne Mazury w tym czasie, jakie atrakcje dla pracowników zorganizować, gdzie znaleźć dobre noclegi dla grup oraz gdzie można urządzać konferencje Mazury połączone z wypoczynkiem nad jeziorami.