Zaznacz stronę

Czy myśleliście kiedyś jak uzdrowić ciało i duszę bez aplikowania naszemu organizmowi niekończących się dawek probiotyków, leków i suplementów? Jest na to skuteczna rada. To wszystko zapewni Wam profesjonalny masaż czyli nic innego jak optymalna terapia umysłu i ciała. W istocie bowiem masaże wykraczają daleko poza pojęcie zwykłego odpoczynku i ukojenia. Masaż tak naprawdę rozpoczyna się w naszej głowie i stanowi idealne połączenie komunikatów wysyłanych przez ciało z pracą terapeuty. Dlatego właśnie w Mikołajkach, w sercu Mazur możecie skorzystać z bogatej oferty obejmującej masaż klasyczny, masaż relaksacyjny czy masaż twarzy. W Kurorcie Kameralnym nad samym Jeziorem Mikołajskim nie tylko odpoczniecie w komfortowych apartamentach. Odnajdziecie także jedyną w swoim rodzaju usługę indywidualnego masażu w pokoju, wykonywanego na specjalne życzenie Gości. To idealne połączenie wypoczynku i relaksu w pięknych wnętrzach z odnową biologiczną. Profesjonalni terapeuci pomogą Wam dojść do pełnej równowagi i zaproponują optymalny spersonalizowany zabieg.

masaże mazury relaks mikołajki apartamenty

Historia masażu od starożytności do dziś

Ciało jest świetnym informatorem i wysyła nam rożne sygnały. Najważniejsze, abyśmy umieli odczytywać jego wskazówki. Wówczas prawdopodobnie będziemy wiedzieli nie tylko kiedy potrzebujemy masażu, ale również jaki konkretnie masaż  jest nam niezbędny w danym momencie. Już w starożytności doceniano zbawienny wpływ eterycznych olejków, które posuwistymi ruchami wcierano w ciało. To właśnie w Grecji odkryto, że jedne rośliny mają właściwości pobudzające, natomiast inne nas uspokajają i usypiają. W Indiach i Chinach zaś masaż wchodził w zakres rytuału religijnego, co może dobitnie świadczyć tylko o jednym. Z pewnością masaże stanowiły  istotną część życia dla ówczesnych mieszkańców tamtego regionu. Dziś masaż jest doskonałym uzupełnieniem leczenia klinicznego. Stanowi również nieoceniony element w profilaktyce wszelkiego rodzaju dolegliwości. Jeżeli zdecydujecie się przekazać Wasze ciało w ręce profesjonalistów, z pewnością nie tylko pozbędziecie się z czasem dotkliwego bólu. Zapewnicie sobie również genialne odprężenie i relaks, tak bezcenne przecież w dzisiejszych czasach.

masaż, Mikołajki apartamenty nad jeziorem, Kurort Kameralny, apartamenty na mazurach, masaż klasyczny

Pobyt z masażem. Idealny pomysł na prezent

Jeżeli jesteście już bardzo zmęczeni i czujecie, że praca oraz stres dają się Wam we znaki – jest to ewidentny sygnał, którego z pewnością nie należy lekceważyć. Nawet krótki komfortowy pobyt gdzieś z dala od domu, w przytulnym apartamencie na Mazurach blisko Jeziora, może okazać się zbawienny w skutkach. Jeżeli do tego wszystkiego dołączycie jeszcze pakiet odprężających masaży, możecie być pewni, że wrócicie do domu pełni sił witalnych, naładowani dodatkową dawką energii. W tym zakresie Mikołajki ponad wszelką wątpliwość mają bardzo wiele do zaoferowania. W Kurorcie Kameralnym odnajdziecie oprócz wysmakowanych wnętrz i doskonałej kuchni również pakiety masaży, z których z pewnością każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Jaki masaż wybrać?

Spokojny i delikatny masaż wybranych części ciała wprawi Was z pewnością w doskonały nastrój. Klasyczny masaż rozluźni mięśnie, pobudzi krążenie i załagodzi ból, masaż relaksacyjny naturalnie zredukuje skutki stresu oraz zmęczenia, masaż nóg odpręży, wyciszy i uspokoi, natomiast masaż twarzy poprawi ukrwienie, sprężystość i elastyczność skóry.  Warto zatem celebrować radość z udanego pobytu w połączeniu z poprawą własnej kondycji.  Nic tak przecież nie cieszy jak dobry humor płynący wprost ze świetnej kondycji i doskonałego zdrowia. Pakiet noclegów nad jeziorem w Mikołajkach, połączony z wybraną usługą masażu korzystnie wpłynie nie tylko na Wasze zdrowie. Poprawi z pewnością również relacje z bliskimi, pozwalając pozbyć się z Waszego życia stresu, nerwobóli, zmęczenia czy uczucia przygnębienia oraz marazmu. Masaż wprowadzi nową jakość do Waszego życia.  Nie od dziś przecież wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch.