Zaznacz stronę

Mikołajki - Restauracje, Tawerny, Bary

Lokalne produkty najwyższej jakości, szybka obsługa i niezapomniany klimat
– trzy filary naszych Restauracji na Mazurach.

Restauracja Nóż w Wodzie

Restauracja znajduje się tuż przy promenadzie nad Jeziorem Mikołajskim.  Takie usytuowanie zapewnia piękne widoki. Restauracja serwuje dania przygotowane w duchu Slow Food – wyłącznie z naturalnych składników, z produktów pozbawionych sztucznych dodatków. 

Restauracja Sielawa

Kwintesencja Mikołajek – promenada, kładka spacerowa z widokiem na przepływające jachty i statki. Stylowe wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat i lokalna kuchnia sprawiają, że czas spędzony w restauracji staje się kulinarnym doznaniem.

Restauracja City

Restauracja w samym centrum Mikołajek, z widokiem na rynek oraz fontannę Króla Sielaw – symbol Mikołajek. Taras pozwala turystom być w samym centrum wydarzeń.
Restauracja słynie z najlepszych burgerów i włoskiej pizzy. Miejsce kultowe.

Pod Złamanym Pagajem

Tawerna w centrum Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach. Jest jedną z najstarszych na Mazurach. To kultowe miejsce spotkań, biesiad żeglarzy i motorowodniaków.
Przestronny taras z widokiem na port zachwyca wszystkich gości.

Żagiel & Namiot Club

Imprezowe Centrum Mazur. Tawerna usytuowana w Wiosce Żeglarskiej, zachwyca Gości typowo żeglarskim klimatem. W środku lokalu znajdują się dwa bary. Letni ogródek kusi widokiem na port a górny taras panoramą Mazur.

Lady Mary

Letni bar w śródziemnomorskim stylu z przepięknym widokiem na Jezioro Mikołajskie. Goście mogą delektować się egzotycznymi drinkami, regionalnymi potrawami i muzyką.
Lady Mary doceniona jest za potrawy z ryb, a także za Fit Menu.

Restauracja Pod Jabłoniami

Dawny mazurski folwark. Restaurację wyróżnia autorska kuchnia oparta na produktach od regionalnych dostawców, domowe ciasta i zapach świeżo parzonej kawy.
Taras restauracji odkrywa przed Gośćmi bajeczne widoki na panoramę Jeziora Tałty.