Zaznacz stronę

Czy wiecie, że Mazury są znakomitą lokalizacją na zimowy urlop? Tak, tak – góry to nie jedyne miejsce, które ma dużo do zaoferowania w tej porze roku. Dla siebie znajdą tu coś zarówno fani sportów zimowych, jak i spragnieni ciszy, spokoju i ucieczki od miejskiego zgiełku. Wychodząc naprzeciw rosnącej popularności zimowych wypadów na Mazury przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Nasz Kurort Kameralny w Mikołajkach ma wyjątkową ofertę dla wszystkich pragnących spędzić ferie zimowe właśnie w krainie tysiąca jezior.

Ferie Zimowe Mikołajki

No dobrze, ale na czym polega nasza propozycja? Otóż korzystając z naszego Pakietu Zimowego przy przynajmniej pięciodniowym pobycie w Kurorcie Kameralnym możecie liczyć na wyjątkowo atrakcyjną cenę pobytu. Ceny zaczynają się już od 396 zł za dobę w pokoju dwuosobowym (cena zależna jest od rodzaju pokoju). To jednak nie wszystko. W podanej kwocie mieści się również parking oraz śniadania i obiadokolacje w znajdującej się po sąsiedzku restauracji Nóż w Wodzie. A trzeba Wam wiedzieć, że posiłki serwowane w tym lokalu to coś czego naprawdę warto skosztować. Gwarantujemy, że nawet ci najbardziej wybredni znajdą tu coś dla siebie i wyjdą z restauracji zadowoleni. 

No dobrze, ale co można robić zimą w Mikołajkach zapewne zapytacie? Kurort Kameralny umiejscowiony nad samym jeziorem Mikołajskim co gwarantuje piękne widoki (wschód słońca w tej lokalizacji to coś co po prostu trzeba zobaczyć). W niewielkiej odległości od kurortu znajdziecie znakomitą restaurację City, oraz osławioną Tawernę Żagiel miejsc do zabawy więc z pewnością nie zabraknie. Jednak największą siłą Mikołajek o tej porze roku jest możliwość uprawiania sportów zimowych w wielu specjalnie do tego celu przygotowanych lokalizacjach. W niedalekiej okolicy możecie odwiedzić tory do narciarstwa biegowego, tory saneczkowe czy wyciąg narciarski. Mikołajki są również miejscem znanym wśród amatorów, ostatnio bardzo popularnego morsowania. Zawiedzeni nie będą również biegacze i osoby uprawiające marszobieg. Chcecie poczuć przypływ adrenaliny i dreszczyk emocji? Bojery na zamarzniętym jeziorze, bądź snowkiting z pewnością dostarczą Wam wielu niezapomnianych wrażeń.

Kolejną dyscypliną kojarzoną z Mazurami zimą jest z pewnością nurkowanie pod lodem. Ogromna liczba akwenów połączona z wyjątkową o tej porze roku przejrzystością wody (sięgającą nawet 20 m) sprawia, że Mikołajki stają się oczywistym wyborem dla fanów eksploracji podwodnego świata. Kurort Kameralny dzięki swojej dogodnej lokalizacji stanowić może znakomitą bazę wypadową do nurkowych eskapad. Na najmłodszych zaś czekają nowoczesne baseny z mnóstwem atrakcji dla dzieci. A gdy po całym dniu spędzonym na podwodnych bądź śnieżnych szaleństwach wrócicie do Kurortu Kameralnego czekać już na Was będzie gorąca obiadokolacja, oraz wygodne, ciepłe łóżko. Sami przyznacie, że taki scenariusz spędzenia ferii zimowych jest bardzo kuszącą opcją 😉