Zaznacz stronę

Jesień zagościła na dobre. Dni są coraz krótsze i chłodniejsze. Czy to musi przekreślać plany wypoczynku w Mikołajkach. Oczywiście, że nie!

 

Mikołajki i okolice o tej porze roku też mają swój urok i pozwalają na doskonały wypoczynek.

Zarówno same Mikołajki, jak i przepiękne okolice przyciągają wszystkich wielbicieli ciszy – turystów gustujących w długich spacerach brzegiem jeziora, wędkarzy i grzybiarzy pragnących korzystać z dobrodziejstw natury. Zamglone o poranku lasy i jeziora wyglądają naprawdę pięknie! W gronie bliskich warto cieszyć się cudowną, mazurską przyrodą. W Mikołajkach nie brakuje także innych form spędzania czasu wolnego. Pobyt w kompleksie basenów i zjeżdżalni wodnych „Tropikana” czy całorocznym lodowisku na pewno przypadnie każdemu do gustu.

Kurort oferuje też bardzo bogatą ofertę SPA – właściwie w każdym hotelu w Mikołajkach można skorzystać z masażu czy zabiegów pielęgnacyjnych i głęboko się zrelaksować

Apartamenty Portowe, znajdujące się w samym centrum Mikołajek są doskonałą bazą pobytową dla całych rodzin, szukających wypoczynku także o tej porze roku. To doskonale miejsce do rozpoczęcia zwiedzania i korzystania z atrakcji Żeglarskiej Stolicy Polski.

 

 

Atrakcyjna oferta

W tym okresie przygotowaliśmy dla wszystkich atrakcyjną ofertę cenową na noclegi w naszych apartamentach. Bierzemy też udział w akcji “Polska zobacz więcej czyli weekend za pół ceny”, który w tym roku wypada odbywa się w terminie 22-24 listopada.

Uzupełnieniem całodniowej aktywności podczas pobytu w Mikołajkach jest wizyta w naszej Restauracji „City”, gdzie szef kuchni poleca specjały z jesiennej karty, zaś w weekend od godziny 9.30 serwuje brunch.

 

Zaduszki Żeglarskie

9 listopada br. zapraszamy na XIII Zaduszki Żeglarskie – niepowtarzalne wydarzenie, które upamiętnia ofiary „białego szkwału”. W kościele pw. Matki Bożej Różańcowej i „Tawernie Żagiel” w Wiosce Żeglarskiej odbędą się koncerty znanych wykonawców muzyki szantowej, m.in. Romana Tkaczyka oraz Jędrzeja Korzenia.

 

Zapraszamy do Mikołajek