Zaznacz stronę

Dzień Mamy w Starych Sadach Port & Chillout

Zrób prezent na Dzień Mamy – zaproś Mamę na obiad pod jabłonie!
Tradycyjny kwiatek? Proste życzenia? Uwierz nam, że dla swojej Mamy warto postarać się bardziej! Wychodząc naprzeciw trudnościom wielu dzieci, które mają problem z wymyśleniem prezentu:) – zapraszamy do naszej Restauracji pod Jabłoniami w Starych Sadach. 26 maja może być niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju!

Zaczynamy od godziny 12-stej – specjalne, dedykowane na ten wyjątkowy dzień menu Szefa Kuchni z pewnością zaskoczy Twoją Mamę. Do każdego zamówionego obiadu serwujemy przepyszną, orzeźwiającą lemoniadę gratis!

Od 14-tej delektowanie się specjałami naszej kuchni umili Wam muzyka na żywo. Wieczorem w chilloutowy nastrój wprowadzi odpoczynek na hamakach, oczywiście razem z Mamą! Ciepłe koce i specjalne dekoracje jak ze snu nocy letniej… Nad brzegiem jeziora ognisko, a dodatkowo możliwość zakupu zestawów piknikowych. Hmmm, będzie wspaniale! Jeżeli wieczór się przedłuży – zapraszamy do zostania z nami do rana – w ten szczególny weekend wszystkie nocujące u nas mamy z dzieckiem obdarowujemy super rabatem 20% na noclegi w Mikołajkach!:)

 

Uwaga KONKURS “Prezent na Dzień Mamy”!

A jeżeli nie możesz wybrać się na wypoczynek na Mazuryweź udział w naszym konkursie na FB z Mamą w roli głównej. Zasady są proste – obserwuj profil Wioska Żeglarska Mikołajki, gdy tylko zostanie ogłoszony konkurs, zamieść pod nim swoje zdjęcie z Mamą, polub nasz profil Stare Sady „Pod Jabłoniami” Port & Chillout i udostępnij go znajomym na swoim profilu. Wygrywa zdjęcie, które zdobędzie najwięcej lików!