Zaznacz stronę

Gorące lato na Mazurach

W tym roku mieliśmy wymarzone wakacje – słońce, wysoka temperatura i długie dni sprzyjają wypoczynkowi nad jeziorami. I chociaż niektórzy narzekali, że temperatury za wysokie, my cieszyliśmy się śródziemnomorskimi wakacjami na Mazurach. Dowodem popularności Mazur są tłumy ściągające każdego dnia do Mikołajek i jeziora pełne jachtów i motorówek. Podobnie w Starych Sadach, choć w bardziej chilloutowym klimacie, nasi Goście wypoczywali na leżakach delektując się ciszą i spokojem.

Koniec wakacji

Prognozy pogody zapowiadają jeszcze wiele ciepłych dni, ale nie ulega wątpliwości, że to końcówka wakacji. Na Mazurach to okazja do pożegnania z latem w promocyjnych cenach! Warto wykorzystać okazję LAST MINUTE na tańsze wakacje nad jeziorem. Pod koniec lata oferujemy naprawdę tanie apartamenty na Mazurach!

Super promocja na pożegnanie lata

Apartamenty Portowe i Stare Sady Port & Chillout zapraszają do skorzystania z promocji wakacyjnej! Tym bardziej, że nie zwalniamy tempa i przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcje: koncerty, regaty i pyszne jedzenie w naszych restauracjach.

Tanie apartamenty na Mazurach

Naszym Gościom przyznajemy RABAT SPECJALNY 25% – od cen standardowych naszych apartamentów i pokoi. Tanie Apartamenty już od 225,00* PLN/dobę! Rezerwacja i informacje: +48 602 425 723; apartamenty@grupaamax.pl

*Oferta obowiązuje w terminie 19-31.08 (z wyłączeniem weekendu)