Zaznacz stronę

Gorące lato na Mazurach

W tym roku mieliśmy wymarzone wakacje na Mazurach – słońce, wysoka temperatura i długie dni sprzyjają wypoczynkowi nad jeziorami. I chociaż niektórzy narzekali, że temperatury za wysokie, my cieszyliśmy się śródziemnomorskimi wakacjami na Mazurach. Dowodem popularności Mazur są tłumy ściągające każdego dnia do Mikołajek i jeziora pełne jachtów i motorówek. Podobnie w Starych Sadach, choć w bardziej chilloutowym klimacie, nasi Goście wypoczywali na leżakach delektując się ciszą i spokojem.

 

 

Koniec wakacji

Prognozy pogody zapowiadają jeszcze wiele ciepłych dni, ale nie ulega wątpliwości, że to końcówka wakacji. Na Mazurach to okazja do pożegnania z latem w promocyjnych cenach! Warto wykorzystać okazję LAST MINUTE na tańsze wakacje nad jeziorem. Pod koniec lata oferujemy naprawdę tanie apartamenty na Mazurach! Niższe ceny ma również prawie każda wypożyczalnia jachtu Mazury.

Super promocja na pożegnanie lata

Apartamenty Portowe i Stare Sady Port & Chillout zapraszają do skorzystania z promocji wakacyjnej! Tym bardziej, że nie zwalniamy tempa i przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcje: koncerty, regaty i pyszne jedzenie w naszych restauracjach.

Tanie apartamenty na Mazurach

Naszym Gościom przyznajemy RABAT SPECJALNY 25% – od cen standardowych naszych apartamentów i pokoi. Tanie Apartamenty już od 225,00* PLN/dobę! Rezerwacja i informacje: +48 602 425 723; apartamenty@grupaamax.pl<

*Oferta obowiązuje w terminie 19-31.08 (z wyłączeniem weekendu)