Zaznacz stronę

Lipiec 2019 z Krakowskim Teatrem Komedia!

Wioska Żeglarska stale rozwija ofertę atrakcji. W lipcu Fundacja My Mazury organizuje program Kultura na Mazurach. Restauracja Żagiel zamieni się w scenę teatralną, na której wystawione będą sztuki Krakowskiego Teatru Komedia.

Spektakl pt. „Wpadki miłosne z muzyką w tle” to historia czterech kobiet oraz trzech mężczyzn – jak to w życiu bywa – nie do pary… Czy można kochać gburowatego osiłka, zawsze nieobecnego dyplomatę, męża, który odszedł do młodszej i mężczyznę bez skrupułów? Cztery kobiety w Szkole Rodzenia im. Marii Skłodowskiej – Curie i znakomite głosy. Cztery tajemnice i… czworo dzieci na szczęśliwe zakończenie.

„Małżeństwo we frankach szwajcarskich” pokazuje byłych małżonków, z kredytem we frankach szwajcarskich ukrywających fakt rozwodu przed rodzicami, którzy… postanawiają się rozwieść. A w tle najpiękniejsze piosenki o miłości śpiewane na żywo! Skąd ta miłość po rozwodzie? Z zobowiązań zawodowych, bo nasi bohaterowie to artyści. Do tego teść – były wojskowy i teściowa – pani profesor na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Wiele zabawnych sytuacji oraz ciekawe zakończenie.

Występy Teatru Komedia na Mazurach

Zapraszamy! Wstęp wolny! Duża dawka śmiechu gwarantowana!