Zaznacz stronę

Dzisiaj pierwszy dzień lata. Oczywiście kalendarzowego, bo letnia pogoda rozpieszcza nas od dawna. W Wiosce Żeglarskiej Mikołajki już nie tylko w weekendy można zobaczyć uśmiechnięte, wypoczęte i opalone twarze. Słońce jest z nami cały czas. Wakacje na Mazurach również zapowiadają się pięknie.

 

 

Najlepsze pomysły na wakacje na Mazurach

  1. Prawdziwi Koneserzy polecają wakacyjny chillout w Starych Sadach Port&Chilout. To nie tylko luksusowe noclegi w apartamentach na wsi, ale także piękny port, plaża z leżakami i doskonała Restauracja Pod Jabłoniami z potrawami slow food.W sobotnie wieczory zapraszamy na niezapomniane ogniska z licznymi atrakcjami! Tak się wypoczywa na Mazurach!
  2. Jeśli wolisz bawić się intensywniej – zapraszamy do Apartamentów Portowych w Mikołajkach – koncerty, festiwale i codziennie inne wydarzenia.
  3. Masz dość lądu? Zapraszamy do Wioski Żeglarskiej Mikołajki. Tam czekają na Ciebie nasze Omegi i Maxusy, na których możesz rozwinąć żagle i poznać Wielki Szlak Jezior Mazurskich. Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia jachtu mazury, gdzie można wyczarterować jacht.
  4. Przygoda na wodzie sprzyja apetytowi – to Ty decydujesz, gdzie skorzystasz z posiłku: Lady Mary, Restauracja Sielawa, City, Tawerna pod Złamanym Pagajem, Tawerna Żagiel, a może Restauracja pod Jabłoniami? Wszędzie czeka na Ciebie kulinarna uczta.
  5. Do 15 lipca w Club Namiot przy Tawernie Żagiel wielbiciele futbolu obejrzą transmisję meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.
  6. Nie sposób nie wspomnieć o odbywających się w lipcu Dniach Mikołajek z Festiwalem Rybnym „Rybkę na Zdrowie”, kolejnych Regatach Eliminacyjnych w ramach Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2018, Festiwalu Szantowym oraz sierpniowych Regatach Eliminacyjnych i Regatach Dziennikarzy – te wydarzenia warto obserwować i wziąć czynny udział.
  7. A od początku lipca do końca sierpnia codziennie impreza wieczorna – zabawy z DJ-em, koncerty i eventy, nie tylko szantowe.

 

Wakacje na lądzie i wodzie!

Co roku przygotowujemy dla Gości moc atrakcji – mamy nadzieję, że widać to po naszych propozycjach. Wszystko po to, by Wasze wspomnienia z Wakacji na Mazurach były niezapomniane. Cieszymy się ze wzrastającej popularności miejsc, które Wam proponujemy i jednocześnie przypominamy, że w sezonie noclegi w mikołajkach warto zarezerwować z wyprzedzeniem A zatem – “Hej Przygodo – Wakacje czas zacząć!”.