Zaznacz stronę

Słoneczny sierpień w Krainie Tysiąca Jezior

Tegoroczny lipiec w Mikołajkach upłynął w słonecznej i imprezowej atmosferze. Pogoda sprzyjała opalaniu – wystarczyło rozejrzeć się po porcie Wioski Żeglarskiej Mikołajki – wiadomo, każdy lubi brąz 🙂 Żeglarze również nie mogli narzekać – wiatr zachęcał do aktywności na wodzie.

Wakacje na Mazurach (lipiec)

Krótkie podsumowanie pierwszego wakacyjnego miesiąca: „zaliczyliśmy” Mundial 2018; fantastyczną trzydniową zabawę w trakcie Dni Mikołajek z koncertem Ani Dąbrowskiej, występem Sound’n’Grace, paradą statków i XI Mazurskim Festiwalem Rybnym „Rybkę na zdrowie”; kolejne Regaty Eliminacyjne w ramach Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2018; Wakacyjny Zlot Gwiazd z Margaret, Rafałem Sonikiem, Hardkorowym Koksem i zespołem Enej w rolach głównych oraz cieszący się od lat niesłabnącym zainteresowaniem wielbicieli muzyki żeglarskiej i nie tylko — 40 Festiwal Szantowy.

 

Wakacyjny Zlot Gwiazd RMF FM w Mikołajkach

40 Festiwal Szantowy w Mikołajkach

 

Wakacje na Mazurach (sierpień)

Przed nami sierpień – każdego dnia specjalnie dla Was – koncerty w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki i Starych Sadach Port & Chillout. Co środę animacje pirackie dla dzieci, tuż obok Tawerny Żagiel. Co sobotę ognisko na terenie klimatycznej Restauracji pod Jabłoniami w Starych Sadach.

Pogoda dla wielbicieli plażowania i żeglarzy zamówiona:) Słońce i wiatr we włosach – czego chcieć więcej?

Apartamenty na Mazurach – teraz taniej

Mamy też niespodziankę dla poszukiwaczy okazji – ceny noclegów w Apartamentach Portowych w Mikołajkach przez ostatnie dwa tygodnie sierpnia oraz w Starych Sadach Port & Chillout przez ostatni tydzień sierpnia będą zrabatowane. Szczegóły oferty promocyjnej już wkrótce na naszej stronie oraz profilu FB. Zachęcamy do skorzystania!

Ponadto – kolejne Regaty Eliminacyjne w ramach Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2018 oraz Regaty o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego. Warto będzie również zobaczyć zmagania na wodzie najlepszych żeglarzy wśród dziennikarzy w trakcie Regat Dziennikarzy.

Kraina Tysiąca Jezior i Wioska Żeglarska Mikołajki czekają na Was!