Zaznacz stronę

Walentynki to piękny dzień, w którym celebrujemy nasze związki i skupiamy się całkowicie na tej drugiej, wyjątkowej osobie. Naszym zdaniem najlepszym sposobem na spędzenie tego święta jest ucieczka od codziennego pędu i stresu i zaszycie się we dwójkę w jakiejś romantycznej lokalizacji. I tu na scenę wkracza Kurort Kameralny. Przygotowaliśmy bowiem dla Was wyjątkową, limitowaną ofertę na niezapomniane Walentynki w Mikołajkach. Proponujemy Wam romantyczny wypad do Mikołajek, gdzie w dwuosobowym pokoju z widokiem na port i jezioro będziecie mogli skupić się na sobie i zapomnieć o całym świecie. Co więcej Kurort Kameralny usytuowany jest w Wiosce Żeglarskiej co gwarantuje łatwy dostęp do wielu tawern, restauracji i wielu innych atrakcji.

Kameralne Walentynki w Mikołajkach

Na dzień dobry, w waszym przytulnym pokoju przywita Was bukiet żywych kwiatów, oraz butelka dobrego wina – sami przyznacie, że to idealny początek celebracji Walentynek. Oczywiście na tym atrakcje się nie kończą. Kurort Kameralny, w którym będziecie przebywać znajduje się po sąsiedzku ze znakomitą restauracją Nóż w wodzie. To właśnie tam zjecie romantyczną kolację dla dwóch osób, a w tle przygrywać Wam będzie, grana na żywo na pianinie muzyka. W koszt wyjazdu wliczone są również śniadania oraz obiadokolacja w dniu przyjazdu, a także parking. Reszta zależy już tylko od Waszej wyobraźni. Zgodzicie się chyba, że przy takim scenariuszu Walentynki w Mikołajkach muszą okazać się sukcesem!

Pamiętajcie jednak, iż jest to oferta limitowana i liczba dostępnych miejsc jest ograniczona – tu obowiązuje stara zasada: kto pierwszy ten lepszy. Z naszej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by czas spędzony w Kurorcie Kameralnym był dla Was niezapomnianym przeżyciem i pięknym wspomnieniem, do którego będziecie często wracać z uśmiechem na twarzy.