Zaznacz stronę

Emocje na wodzie w Mikołajkach!

Poczuj przypływ adrenaliny podczas jazdy na sportowym skuterze wodnym w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody.
Zadzwoń i zarezerwuj jeden z dostępnych u nas modeli skuterów Sea Doo!

Zadzwoń +48 691 427 778lubZostaw kontakt

Wynajem skuterów Mikołajki

Sea Doo WAKE 170 KM

Szybki, komfortowy, a do tego w pełni przystosowany do holowania nart wodnych czy wakeboardu. Dynamiczny silnik o mocy 170 KM zapewni wam wiele niezapomnianych wrażeń i emocji.

Cena 350 zł brutto
Cena 550 zł brutto
Cena 1350 zł brutto
500 zł  brutto

Sea Doo WAKE PRO 230 KM

To nie tylko dynamiczny i zwrotny skuter wodny do szaleństw solo bądź w duecie. To także maszyna zaprojektowana z myślą o holowaniu w takich sportach jak narciarstwo wodne czy wakeboarding.

Cena 400 zł brutto
Cena 600 zł brutto
Cena 1850 zł brutto
Cena 500 zł brutto

Sea Doo GTX 230 KM

To znakomity kompromis między osiągami a wygodą. Silnik o mocy 230 KM gwarantuje znakomite osiągi, a praktyczny pojemny schowek i duża tylna platforma zachęcają do długich wypraw.

Cena 400 zł brutto
Cena 600 zł brutto
Cena1850 zł brutto
Cena 500 zł brutto

Sea Doo RXT -X 300 KM

Z 300 – konnym silnikiem przyspieszającym od 0 do 60 mph (96kmh) w zaledwie 3,6s skuter Sea Doo RXT X300 to prawdziwa wodna bestia. Pomimo tak olbrzymiej mocy skuter jest niezwykle stabilny i zwrotny zapewniając bezpieczną jazdę nawet przy wysokich prędkościach.

Cena 800 zł brutto
Cena 2200 zł brutto
Cena 1500 zł brutto

Zarezerwuj skuter już dziś

Skutery wodne w Mikołajkach

szybkość, emocje , adrenalina

Niewiele sportów wodnych dostarcza takich wrażeń jak jazda skuterem wodnym. Nieskrępowane poczucie wolności jakie dają te maszyny to coś czego po prostu trzeba spróbować. Wynajem skuterów wodnych w Mikołajkach to znakomity sposób na dodanie do swojego wypoczynku odrobiny sportowych emocji. Skuter sprawdzi się również jako sposób na komfortowe zwiedzenie mazurskich jezior. Ponadto obsługa naszych skuterów jest niezwykle prosta i intuicyjna – to nowoczesne, bezpieczne maszyny, które dostarczą Wam wielu wyjątkowych wspomnień.

Wynajem skuterów wodnych w Mikołajkach to również znakomity sposób na zabawę na nartach wodnych czy wakeboardzie – posiadamy w swojej ofercie nowoczesne modele przystosowane do holowania. Wypożyczenie skutera to również świetna alternatywa dla pasjonatów wędkarstwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest odwiedzenie wielu miejscówek/jezior w ciągu jednego dnia – twoje stanowisko wędkarskie jest zawsze przy tobie!

Skutery Sea Doo

moc i bezpieczeństwo

Wypożyczając skuter wodny w Mikołajkach masz pewność, że dostaniesz w swoje ręce maszynę najwyższej możliwej klasy. W skład naszej floty wchodzą wyłącznie kanadyjskie skutery marki Sea Doo. To marka – legenda w świecie skuterów wodnych. Jej początki sięgają roku 1968,a co za tym idzie maszyny, których będziecie u nas dosiadać są owocem wielu lat doświadczenia i ciągłych ulepszeń. Mamy więc pewność, że oferujemy naszym klientom pojazdy niezawodne i sprawdzone w najcięższych możliwych warunkach (skuterów Sea Doo używa między innymi amerykańska straż przybrzeżna).

Kolejnym powodem wyboru tych właśnie maszyn jest Wasze bezpieczeństwo. Wszystkie skutery wchodzące w skład naszej floty wyposażone zostały w hamulec i bieg wsteczny ułatwiający wykonywanie precyzyjnych manewrów. Aby sprostać Waszym oczekiwaniom oferujemy cztery różne skutery Sea Doo. Decydując się na wynajem skutera wodnego w Mikołajkach masz wybór pomiędzy wygodnymi turystycznymi skuterami, maszynami sprawdzającymi się w holowaniu nart czy wakeboardu, a prawdziwymi sportowymi bestiami o topowych osiągach. To Ty decydujesz, który pojazd najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Planujesz firmowy wyjazd integracyjny? Wypad z przyjaciółmi? Wynajem skutera wodnego w Mikołajkach z pewnością okaże się niezapomnianą atrakcją, którą Twoi goście/pracownicy jeszcze długo będą wspominać. Jeden mocny, sportowy skuter zapewni ogrom wrażeń i emocji wszystkim uczestnikom wypadu, zaś wynajem kilku modeli turystycznych pozwoli na zorganizowanie ciekawej krajoznawczej wycieczki po okolicznych mazurskich jeziorach. To po prostu nie może się nie udać!

Wynajęcie skutera wodnego w Mikołajkach to również znakomity sposób na urozmaicenie swojego urlopu. Bogata infrastruktura Wioski Żeglarskiej Mikołajki pozwala zacumować pojazd tuż obok restauracji czy tawerny, a po spożytym posiłku wrócić do cieszenia się jazdą. Niezależnie od tego czy chcesz poczuć przypływ adrenaliny, czy też w komfortowy sposób obcować z mazurska przyrodą – skutery wodne w Mikołajkach są właśnie dla Ciebie!

Czy wiesz, że…

Zostaw kontakt

Oddzwonimy, by omówić Twoje potrzeby


    Flexi Czarter

    Kowalska 3, Mikołajki +48 668 442 042