Zaznacz stronę

Emocje na wodzie w Mikołajkach!

Poczuj przypływ adrenaliny podczas jazdy na sportowym skuterze wodnym w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody.
Zadzwoń i zarezerwuj jeden z dostępnych u nas modeli skuterów Sea Doo!

Zadzwoń +48 691 427 778lubZostaw kontakt

Wynajem skuterów Mikołajki

Sea Doo WAKE 170 KM

Szybki, komfortowy, a do tego w pełni przystosowany do holowania nart wodnych czy wakeboardu. Dynamiczny silnik o mocy 170 KM zapewni wam wiele niezapomnianych wrażeń i emocji.

Cena300 zł netto
Cena450 zł netto
Cena1100 zł netto + paliwo

Sea Doo WAKE PRO 230 KM

To nie tylko dynamiczny i zwrotny skuter wodny do szaleństw solo bądź w duecie. To także maszyna zaprojektowana z myślą o holowaniu w takich sportach jak narciarstwo wodne czy wakeboarding.

Cena350 zł netto
Cena500 zł netto
Cena1500 zł netto + paliwo

Sea Doo GTX 230 KM

To znakomity kompromis między osiągami a wygodą. Silnik o mocy 230 KM gwarantuje znakomite osiągi, a praktyczny pojemny schowek i duża tylna platforma zachęcają do długich wypraw.

Cena350 zł netto
Cena500 zł netto
Cena1500 zł netto + paliwo

Sea Doo RXT -X 300 KM

Z 300 – konnym silnikiem przyspieszającym od 0 do 60 mph (96kmh) w zaledwie 3,6s skuter Sea Doo RXT X300 to prawdziwa wodna bestia. Pomimo tak olbrzymiej mocy skuter jest niezwykle stabilny i zwrotny zapewniając bezpieczną jazdę nawet przy wysokich prędkościach.

Cena650 zł netto
Cena1800 zł netto + paliwo

Zarezerwuj skuter już dziś

Skutery wodne w Mikołajkach

szybkość, emocje , adrenalina

Niewiele sportów wodnych dostarcza takich wrażeń jak jazda skuterem wodnym. Nieskrępowane poczucie wolności jakie dają te maszyny to coś czego po prostu trzeba spróbować. Wynajem skuterów wodnych w Mikołajkach to znakomity sposób na dodanie do swojego wypoczynku odrobiny sportowych emocji. Skuter sprawdzi się również jako sposób na komfortowe zwiedzenie mazurskich jezior. Ponadto obsługa naszych skuterów jest niezwykle prosta i intuicyjna – to nowoczesne, bezpieczne maszyny, które dostarczą Wam wielu wyjątkowych wspomnień.

Wynajem skuterów wodnych w Mikołajkach to również znakomity sposób na zabawę na nartach wodnych czy wakeboardzie – posiadamy w swojej ofercie nowoczesne modele przystosowane do holowania. Wypożyczenie skutera to również świetna alternatywa dla pasjonatów wędkarstwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest odwiedzenie wielu miejscówek/jezior w ciągu jednego dnia – twoje stanowisko wędkarskie jest zawsze przy tobie!

Skutery Sea Doo

moc i bezpieczeństwo

Wypożyczając skuter wodny w Mikołajkach masz pewność, że dostaniesz w swoje ręce maszynę najwyższej możliwej klasy. W skład naszej floty wchodzą wyłącznie kanadyjskie skutery marki Sea Doo. To marka – legenda w świecie skuterów wodnych. Jej początki sięgają roku 1968,a co za tym idzie maszyny, których będziecie u nas dosiadać są owocem wielu lat doświadczenia i ciągłych ulepszeń. Mamy więc pewność, że oferujemy naszym klientom pojazdy niezawodne i sprawdzone w najcięższych możliwych warunkach (skuterów Sea Doo używa między innymi amerykańska straż przybrzeżna).

Kolejnym powodem wyboru tych właśnie maszyn jest Wasze bezpieczeństwo. Wszystkie skutery wchodzące w skład naszej floty wyposażone zostały w hamulec i bieg wsteczny ułatwiający wykonywanie precyzyjnych manewrów. Aby sprostać Waszym oczekiwaniom oferujemy cztery różne skutery Sea Doo. Decydując się na wynajem skutera wodnego w Mikołajkach masz wybór pomiędzy wygodnymi turystycznymi skuterami, maszynami sprawdzającymi się w holowaniu nart czy wakeboardu, a prawdziwymi sportowymi bestiami o topowych osiągach. To Ty decydujesz, który pojazd najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Planujesz firmowy wyjazd integracyjny? Wypad z przyjaciółmi? Wynajem skutera wodnego w Mikołajkach z pewnością okaże się niezapomnianą atrakcją, którą Twoi goście/pracownicy jeszcze długo będą wspominać. Jeden mocny, sportowy skuter zapewni ogrom wrażeń i emocji wszystkim uczestnikom wypadu, zaś wynajem kilku modeli turystycznych pozwoli na zorganizowanie ciekawej krajoznawczej wycieczki po okolicznych mazurskich jeziorach. To po prostu nie może się nie udać!

Wynajęcie skutera wodnego w Mikołajkach to również znakomity sposób na urozmaicenie swojego urlopu. Bogata infrastruktura Wioski Żeglarskiej Mikołajki pozwala zacumować pojazd tuż obok restauracji czy tawerny, a po spożytym posiłku wrócić do cieszenia się jazdą. Niezależnie od tego czy chcesz poczuć przypływ adrenaliny, czy też w komfortowy sposób obcować z mazurska przyrodą – skutery wodne w Mikołajkach są właśnie dla Ciebie!

Czy wiesz, że…

Zostaw kontakt

Oddzwonimy, by omówić Twoje potrzeby


    Flexi Czarter

    Kowalska 3, Mikołajki +48 668 442 042