Zaznacz stronę

Jacht to coś zdecydowanie więcej niż jedynie wodny środek transportu. Zgodzi się ze mną każdy kto jacht posiada, bądź regularnie jachtem pływa po mazurskich jeziorach. Jacht to miejsce relaksu, kontaktu z naturą, czasu spędzanego z rodziną bądź przyjaciółmi. Nic więc dziwnego, że jachty zajmują specjalne miejsce w sercach wszystkich wodniaków. Doskonale rozumiemy jak ważne są dla Was wasze łodzie i jak wiele czasu i wysiłku wkładacie w dbanie o ich dobry stan i konserwację. Mając to na uwadze i wiedząc jak groźna dla Waszych cennych jachtów potrafi być zima przygotowaliśmy ofertę bezpiecznego zimowania jachtów w Mikołajkach w naszych, specjalnie do tego celu wybudowanych halach bądź monitorowanym placu. Zimowanie jachtu w Mikołajkach to gwarancja, że przy starcie następnego sezonu Wasze łodzie będą gotowe na nowe żaglowe (bądź motorowe) eskapady..

Zimowanie jachtu w Mikołajkach – prostsze niż myślisz

Zimowanie jachtów Mikołajki

Gdy zdecydujesz się na zimowanie jachtu w Mikołajkach jedyne co musisz zrobić to dokonać opłaty i przekazać nam klucze do swojej łodzi – resztą zajmiemy się my. Najpierw Twoja łajba zostanie zeslipowana  i osadzona na specjalistycznym wózku. Warto nadmienić, że posiadamy w swoim arsenale aż trzy lawety dedykowane do transportu jachtów, każda z innym ustawieniem łoża. Następnie z niewielką pomocą nowego, profesjonalnego ciągnika marki New Holand dostarczymy Twoją łódź do jej zimowego domu. W zależności od wybranego planu może to być monitorowany plac, nowa hala o utwardzonej powierzchni bądź też ocieplana Hala Vip w której temperatura nie spada poniżej 0 °C. Niezależnie od miejsca zimowania jachtu w Mikołajkach, na które się zdecydujesz, zapewnimy Twojej dogodne warunki do bezpiecznego przeczekania zimy.

Zimowanie jachtów Mikołajki

Zanim jednak jacht zapadnie w sen zimowy czeka go jeszcze mycie dna na naszej profesjonalnej myjni, przy użyciu preparatów do tego przeznaczonych. Jachty następnie osadzamy na bezpiecznych, nie powodujących odkształceń poszycia łożach. Gdy zaś dni ponownie staną się dłuższe, a wiosenne słońce rozpuści lód skuwający mazurskie jeziora za pomocą naszych profesjonalnych lawet dostarczymy łajbę do naszego portu w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki, gdzie będziesz mógł ją odebrać w dogodnym dla siebie terminie.

Zimowaniu jachtu Mikołajki – usługi dodatkowe

Zimowanie jachtów Wioska Żeglarska Mikołajki

Jest dla nas oczywiste, iż po sezonie spędzonym na wodzie Wasze jachty mogą wymagać prac konserwacyjnych bądź naprawczych. Samodzielne ich wykonywanie jest nierzadko pracochłonne, a co za tym idzie zajmuje Wasz cenny czas, który moglibyście przecież spędzić na wypoczynku i relaksie (np. w Kurorcie Kameralnym). Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom postanowiliśmy więc rozszerzyć naszą ofertę również o szereg usług dodatkowych dostępnych poza podstawową opcją zimowania jachtu w Mikołajkach. W przypadku jachtów zimowanych na placu warto zainteresować się możliwością zafoliowania przez nas łajby przy użyciu specjalistycznej folii termokurczliwej, która nie tylko zabezpieczy Waszą łódź przed wilgocią, ale i uniemożliwi dostawanie się na pokład wody, która po zamarznięciu mogłaby doprowadzić do jego uszkodzenia.

Zimowanie jachtów wioska żeglarska

Co więcej, decydując się na zimowanie jachtu w Mikołajkach możesz zdecydować się również na usługę odwadniania układu, co jest szczególnie istotne przed zimowaniem. Ponadto możemy również wykonać dla Ciebie serwis silników zaburtowych przeprowadzany przez naszych specjalistów. Uszkodzony laminat? Nie musisz szukać na własną rękę fachowców – naprawę wykonają dla Ciebie nasi doświadczeni serwisanci. To jeszcze nie koniec, wśród dostępnych dla naszych klientów usług znajduje się również wymiana olinowania oraz profesjonalna naprawa takielunku.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nas? Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami, a w branży jachtowej posiadamy przeszło dziesięcioletnie doświadczenie. Gwarantujemy, że wszystkie prace przy waszych jachtach wykonamy z sercem i przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Musicie zrozumieć, że pracy przy jachtach nie traktujemy jako… pracy. Jachty to nasza życiowa pasja, w którą zawsze wkładamy 100% siebie. Dzięki temu doskonale rozumiemy jak ważne dla Was są Wasze ukochane łajby i gwarantujemy, że zatroszczymy się o nie jak o swoje własne. A wracając do rzeczy przyziemnych dodam jeszcze, że jesteśmy wstanie zaoferować gwarancję najlepszej ceny na nasze usługi. Zimowanie jachtu to również świetne uzupełnienie prywatnej kei rezydenckiej w Mikołajkach 😉